Karnawał w „Prząśniku”

Tak się bawi, tak się bawi- DPS „Prząśnik” 😃
Karnawał to czas radości z zabawy i noworocznej rozrywki. A w tym roku w dniu 08 lutego świętowaliśmy podwójnie, bo to także i Tłusty Czwartek.
Motywem przewodnim naszego karnawału były, pamiętane doskonale przez mieszkańców, „szalone lata ’80”. Na imprezie zagościło wielu domowników Prząśnika. Dopisali także nasi mili goście wraz ze swoimi terapeutami: seniorzy z DPS w Legnicy z panią dyrektor Joanną Brandt-Rożek a także z DPS w Bolkowie wraz z panią kierownik działu terapeutyczno-opiekuńczego Karoliną Lipską. Oprawę muzyczną zapewnił niezastąpiony DJ pan Jan Łukasz.
Po raz kolejny nie zawiodło Prząśnikowskie Koło Teatralne. Nasza grupa artystów przygotowała barwny pokaz mody z lat ’80-tych. Sala balowa udekorowana przedmiotami z tamtych lat a także kolorowymi balonami i serpentynami dopełniła klimatu. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych a parkiet dosłownie „pękał w szwach”. W czasie przerw nasze terapeutki, pani Ula i pani Karolina, przeprowadzały konkursy i zabawy. Ważnym punktem imprezy był wybór króla i królowej balu. Podczas spotkania nie mogło zabraknąć pysznych poczęstunków, które przygotowali podopieczni ZAZ w Legnickim Polu. Wszyscy bawili się doskonale, co potwierdzają fotografie.